Založ si blog

Zrada na občanoch sa začala.

„Politika je príliš vážna vec na to, aby sme ju brali smrteľne vážne.“, napísal v svojej knihe Jozef Banáš. Posledné týždne si stále viac uvedomujem silu tohto výroku. Vďaka novému premiérovi sa mi darí posunúť svoje emocionálne nastavenie do polohy SRANDA musí byť. Tak nevzdelaného, človeka nemôžem brať vážne. Zvlášť ak vidím, ako sám seba berie vážne pri tých najhlúpejších rozhodnutiach, o tých najvážnejších veciach, o nás. Keď robí verejne nábor do NSDAP, tiež označovanej ako nacistická strana. Ak za úsmev maďarského premiéra, sľubuje hory doly maďarskej menšine. Keď sa štrngá kľúčom výnimočného stavu, aby sa národ udržoval v stave poslušnosti.

Vravím si, stalo sa nám najlepšie, čo sa mohlo stať. Ľudia si zvolili a uvidíme, či naleteli a či nie. Môžu porovnávať ako sa na jednej strane huláka na boj proti korupčnej vláde a ako sa korupčne vládne. Ako sa huláka proti „Vyhraj voľby a môžeš všetko“ a ako sa vládne s pocitom, že môžeš všetko. Ako sa nosí tričko s nápisom „Fico chráni zlodejov“, „Stop štátnej mafii“ a ako sa vládne s mafiánmi.

SRANDA musí byť, beriem pukance,… Ale nie, od politiky dávam ruky preč, už fakt niet koho voliť. Veď v opozícií sa tiež dejú veci, od zrady a rozchodov, cez alkohol a milenky, po bitky a zvady,…

Len máloktorý politik sa z pocitu vlastnej dôležitosti nezblázni. Vraj zrada je len vecou dátumu, a tak môžeme sledovať, kedy sa zrada na občanoch začne lámať. Alebo už to začalo???

Vrchná veliteľka, stopnite to ! ! !

28.10.2020

Testy sú neúčinné, dnes to už vieme od skutočných odborníkov, špecialistov. Napriek tomu „vylodenie v Normandii“ je naplánované. Nakúpenie bezcenných testov je treba použiť. Vojenská operácia dvoch veliteľov s modrou knižkou neznámej diagnózy je v plnom prúde. Rukojemníci sú v pohotovosti, pripravení podrobiť sa nátlaku. Možno sa nainfikujú, či ochorejú [...]

Život v dobe, keď „plán je mať plán“

23.10.2020

Dohodnutú drobnú údržbu bytu som preventívne zrušila, aby som ochránila 90 ročnú mamu pred stykom s majstrami. Telefonujem údržbárovi dôvod. Vzdychne si a povie: „Včera mi z nemocnice doviezli 84 ročnú mamu so zápalom pľúc do domáceho ošetrenia, lebo covid…. Všetko sa odkladá, všetko je v pohotovosti, lebo taký je „plán“. V najviac ohrozených [...]

Každý premárnený deň Vám spočítame ! !!

30.09.2020

Dostali nás tam kde chceli, do zóny strachu, vy hnusní covidi. Už ani tasiť nemôžeme, len do zemlianky sa zahrabme. Nemám rada statusy o strachu, všetci predsa milujeme svojich blížnych a ublížiť im nechceme a ani seba zbytočne nepoškodzujeme. Mám pocit, že sme vo vojnovej zóne s pravidelnou dávkou bombardovania a náletov, v kryte zalezení bez možnosti vyliezť. Len už sa [...]

pocasie-2-8-2021

Zabudnite na tridsiatky, horúčavy si dajú pauzu. Dokedy?

01.08.2021 22:34

Slovensko už nebude také žeravé ako predtým. S tlakovou nížou prišiel aj chladnejší vzduch. Ako bude vyzerať prvý augustový týždeň?

Veronika Remišová

Remišová: Očkovacia lotéria je len doplnok, nie hlavný nástroj

01.08.2021 21:24

Očkovacia lotéria je len doplnkový nástroj na zvýšenie motivácie očkovať sa proti ochoreniu COVID-19, rozhodne nie hlavný pilier.

Požiare v Turecku

Oddych v Turecku ničia plamene. Útočí aj vírus

01.08.2021 20:00

Dovolenka vo viacerých tureckých letoviskách má ohnivú podobu. A aby nešťastia nebolo málo, počet nových prípadov nákazy koronavírusom je na vzostupe.

Hlavna Porec

Chorváti zadržali Nemcov, ktorí nechali deti a psa v rozpálenom aute

01.08.2021 19:39

Chorvátska polícia zadržala nemecký pár za to, že nechal v horúčave v zamknutom aute so zatvorenými oknami svoje dve deti a psa.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 42
Celková čítanosť: 119532x
Priemerná čítanosť článkov: 2846x

Autor blogu

Kategórie