Založ si blog

Taký bol plán, taký je plán, lebo dôležité je mať plán.

„Lebo Fico“ dve najčarovnejšie slová, ktoré umožnili prekročiť rubikon frustrácie opozície a dostať sa k moci. Ľud to spojenie oslovilo, našiel sa vinník všetkých ich problémov. Nie som si stále istá, či oprávnene. Voliči zmeny si však boli istí a majú možnosť na vlastnej koži preveriť si pravdivosť dvoch čarovných slov a možno nie. Možno sa nájdu iné dve slovíčka „Lebo covid 19“.

Zatiaľ je nad všetku pochybnosť, že nový vládca nepozná slovo „nesúhlasím“. Spory sa riešia „otvorene“, cez sociálnej siete a tlačovky, aby si každý demokraticky mohol urobiť názor a vybrať, kto je v práve. Posledné slovo má však kráľ a pokojne pošle iné názorové zoskupenie mimo „hru na vládu“. Lebo jeho vláda, jeho pravidlá, jeho pravda. A tak všetci hráči radšej budú „súhlasiť“ a robiť si svoje. Lebo ak kráľ je nahý stačí, že mu hovoria „si kráľ“. A ak kráľ o svojej nahote nič nevie, nič nespozná.

Voliči zmeny, čo pracujú budú živiť tých, čo nepracujú, lebo taký bol sľub za voličský hlas. Voliči zmeny, čo pracujú budú sa podieľať na stavbe mierumilovných mešít, lebo treba sa vo viere rozvíjať. Voliči zmeny budú platiť pentále za zdravotný „luxus“, lebo taký bol význam propagačnej cesty do krajiny cyprusov. A ak niečo ostane z daní voličov zmeny, bude na posolený chlieb pre ich rodičov a kúry z liečivých bylín zozbieraných na Slovenských lúkách.

Taký bol plán, taký je plán, lebo dôležité je mať plán.

Vrchná veliteľka, stopnite to ! ! !

28.10.2020

Testy sú neúčinné, dnes to už vieme od skutočných odborníkov, špecialistov. Napriek tomu „vylodenie v Normandii“ je naplánované. Nakúpenie bezcenných testov je treba použiť. Vojenská operácia dvoch veliteľov s modrou knižkou neznámej diagnózy je v plnom prúde. Rukojemníci sú v pohotovosti, pripravení podrobiť sa nátlaku. Možno sa nainfikujú, či ochorejú [...]

Život v dobe, keď „plán je mať plán“

23.10.2020

Dohodnutú drobnú údržbu bytu som preventívne zrušila, aby som ochránila 90 ročnú mamu pred stykom s majstrami. Telefonujem údržbárovi dôvod. Vzdychne si a povie: „Včera mi z nemocnice doviezli 84 ročnú mamu so zápalom pľúc do domáceho ošetrenia, lebo covid…. Všetko sa odkladá, všetko je v pohotovosti, lebo taký je „plán“. V najviac ohrozených [...]

Každý premárnený deň Vám spočítame ! !!

30.09.2020

Dostali nás tam kde chceli, do zóny strachu, vy hnusní covidi. Už ani tasiť nemôžeme, len do zemlianky sa zahrabme. Nemám rada statusy o strachu, všetci predsa milujeme svojich blížnych a ublížiť im nechceme a ani seba zbytočne nepoškodzujeme. Mám pocit, že sme vo vojnovej zóne s pravidelnou dávkou bombardovania a náletov, v kryte zalezení bez možnosti vyliezť. Len už sa [...]

Irán

Irán mal pre špionáž zatknúť viacero cudzincov vrátane britského diplomata

07.07.2022 07:58

Osoby mali podľa Teheránu odoberať vzorky pôdy v iránskej púšti na mieste, kde sa uskutočnili vzdušné raketové cvičenia Revolučných gárd.

Americky lahky salvovy raketomet - HIMARS

Rusi: Zničili sme raketomety HIMARS. Blbosť, kontruje Kyjev

07.07.2022 07:38

Rusi majú na UKrajine americké raketomety HIMARS na muške, ale zdá sa, že zničiť sa im ich podarilo zatiaľ iba rétoricky.

lietadlá, vetroň,

Pri Cigli spadlo malé motorové lietadlo, pilot nie je v ohrození života

07.07.2022 07:24

Pilot nie je podľa polície v ohrození života.

Boris Johnson

Johnson odstúpiť odmieta, generálna prokurátorka má záujem o jeho úrad

07.07.2022 07:11

Vládu britského premiéra od utorňajšieho večera opustili aj traja ministri, pričom štvrtého odvolal samotný Johnson.